Menu

Renklisayfa Tasarım Ofisi 2006 yılında web tasarım hizmeti vermek üzere Ankara’da kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana başta Ankara olmak üzere Türkiye’de branşlarında iddiası kanıtlanmış birçok farklı kurum ve kuruluş ile uygulamalar geliştirmiştir.

Renklisayfa Tasarım Ofisi, temel amaç olarak edindiği kendini geliştirme kavramı doğrultusunda portföyüne her geçen gün yeni bir internet projesi eklemektedir.

Profesyonel bir kadro ile hizmet anlayışını sürdüren Renklisayfa Tasarım Ofisi, müşterilerine her zaman güncel teknolojileri sunmaktadır. Bu doğrultuda geliştirdiği içerik sistemi, portal yönetim sistemi ve şirket içi yazılımlar ile müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Renklisayfa Tasarım Ofisi aynı zamanda internette adından söz ettirecek projelere de imza atmaktadır. 2006’da kurulan TRaraba.com bunun canlı örneklerindendir. Kategorisinde Türkiye’nin en başarılı internet sitesini unvanına sahip olan TRaraba.com, Renklisayfa Tasarım Ofisi tarafından geliştirilmekte ve yönetilmektedir.

Renklisayfa Tasarım Ofisi, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.
Verdiği hizmetin müşteri yönünden amacını düşünerek, ona geri dönüş sağlaması gerekliliği prensibi ile çalışmalarını yürütmektedir ve sektörün en önemli ihtiyaçlarından birisinin proje sonrası bakım ve destek olduğunun bilincinde olarak müşterileri ile proje sonrası iletişimini her zaman güçlü tutmuştur.

Bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Müşteri
Yorumları
Renklisayfa Tasarım Ofisi ekibi ile www.macumba.com.tr internet sitemizin tasarım ve yapımını başarı ile tamamladık. Firmamızın internet sitesini sorunsuz, zamanında ve en önemlisi tamamen düşünce ve hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştirdikleri için kendilerine teşekkür eder; ayrıca internet sitemiz yayınlanmaya başladığı andan itibaren, her türlü teknik desteği eksiksiz sundukları ve kesintisiz yayın hizmetini kendilerine ilke edindikleri için Renkli sayfa tasarım ofisine memnuniyetimizi tekrar belirtmek isterim.

Saygılarımla
Aytaç KOCAMAN
Genel Müdür
Macumba Tour