Kurumsal

Renklisayfa Tasarım Ofisi, kullanıcı dostu ve bilgiye kolay erişilebilir çalışma prensibi ile çalışmalarıın sonucunda müşterilerinin kazanım sağlayabilmelerini amaçlar.

Bize Ulaşın

Renklisayfa Tasarım Ofisi, kullanıcı dostu ve bilgiye kolay erişilebilir çalışma prensibi ile, çalışmaların sonucunda müşterilerinin kazanım sağlayabilmelerini amaçlar.

232+
Tamamlanmış
Proje
232+
Devam Eden
Proje
KURUMSAL

Hakkımızda

Renklisayfa Tasarım Ofisi 2006 yılında web tasarım hizmeti vermek üzere Ankara’da kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana başta Ankara olmak üzere Türkiye’de branşlarında iddiası kanıtlanmış birçok farklı kurum ve kuruluş ile uygulamalar geliştirmiştir.

Renklisayfa Tasarım Ofisi, temel amaç olarak edindiği kendini geliştirme kavramı doğrultusunda portföyüne her geçen gün yeni bir internet projesi eklemektedir.

KURUMSAL

Misyon Vizyon.

Renklisayfa Tasarım Ofisi, web tasarımının sadece görüntüden ibaret olmadığının bilincinde hareket etmektedir.

Sade ve estetik anlayışını benimserken, ürettiği projelerin kullanıcı dostu olması ve bilgiye kolay erişilir olmasını da prensip edinmiştir.

Çalıştığı sektör nedeni ile müşteri odaklı olmayı amaçlayan ve başarabilen Renklisayfa Tasarım Ofisi, çalışmalarının sonucunda müşterilerinin kazanım sağlayabilmelerini amaçlamıştır.

232+
Tamamlanmış
Proje
232+
Devam Eden
Proje

Faaliyet Alanlarımız

Marka Planlama: Renklisayfa Tasarım Ofisi, marka oluşturma aşaması markanın mevcut değeri, pazardaki yeri araştırılarak başlar. Grup görüşmelerinin yardımı ile hedef yol haritası çıkartılır. Bu haritaya bağlı kalınabilmesi ve sonunda başarıya ulaşılması için gerekli altyapı çalışmaları yapılır.

Medya Planlama: Reklamlarınızı hedef kitlenize ulaştırmak için bütçe ile hedef kitle örtüşmesini doğru şekilde sağlayabilmek amaçlanmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZ

Bizi tercih
edenler.

Hover
Hover
Hover
Hover
Hover
Hover
İLETİŞİM

Bir Projeniz
mi var?

Hadi Başlayalım
WhasApp Destek Hattı
Telefon Destek Hattı